NASZE SUKCESY

Rok Szkolny 2007/2008
wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym
"Przyjaciel Ziemi"
  B. Kącik i Z. Oleksińska
laureatka ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego "Z poprawną polszczyzną na co dzień"   Joanna Lewicka
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie matematycznym "Kangurek"   Tamara Widłok
wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznym "Eko-Planeta" - "Ziemia wspólne dobro"   Irena Wyrwiak
wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznym "Eko-Planeta" - "Ptaki nasi skrzydlaci przyjaciele"   Sabina Cieciora-Peostak
wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Grafiki Komputerowej "Bezpieczny ? Internet" Anna Lysko kl. VI A Jolanta Kliś
V miejsce (drużynowo) w  międzypowiatowym konkursie informatycznym "Mistrz klawiatury" Natalia Majewska
Anna Lysko
Jolanta Kliś

Rok Szkolny 2005/2006

Rodzaj  konkursu

Nazwisko i imię ucznia, klasa

Opiekun
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR" Jaroszyńska Magda kl. VI A - 12 miejsce
Cyran Agnieszka kl. VI B -  wyróżnienie
Siwy Emilia kl. VI D - wyróżnienie
Świder Zuzanna kl. IV B -  wyróżnienie
Geppart Daniel kl. V B - wyróżnienie
Chuchmacz Patryk kl. III B - wyróżnienie
Kubiesa Marta kl. III B - wyróżnienie
Pradela Karolina kl. III C - wyróżnienie
Kowalek Martyna kl. III C - wyróżnienie
p. Trajda Bernadeta
p. Losert Jadwiga
p. B.Hliśnikowska-Wiesner
p. Hanna Świder

p. Renata Grzejdak

 Miejski Konkurs z j angielskiego "New Challenge 2005" Karpińska Natalia kl. 6D; laureatka 

p. Szulik Edyta

 Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej "Małe i duże Polaków podróże" Szczepańczyk Augustyna kl. 6C; wyróżnienie p. Jolanta Kliś
Międzyszkolny konkurs plastyczno - literacki pt. "Mój przyjaciel miś" Cyran Olivia kl. 4B; 1 miejsce
Banach Natalia kl. 3C; 4 miejsce
Macion Nikolina kl. 4C; 4 miejsce
 p.Regina Paliga
Międzyszkolny Konkurs z języka angielskiego Okroj Agnieszka kl. 6C; 4 miejsce p. Kaczmarska Katarzyna
Międzyszkolny konkurs recytatorski w języku angielskim
"My family and friends"
Okroj Agnieszka kl. 6C;  2 miejsce
Serafimowicz Weronika kl. 5D; 
p. Szulik Edyta
p. Kaczmarska Katarzyna
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny
"Na podbój kosmosu"
Cyran Agnieszka kl. 6B - laureat p. Losert Jadwiga
p. Lewicka Joanna
p. Cieciora-Prostak Sabina
p. Nowak Joanna
Konkurs plastyczny "Zimowe impresje" -organizowany przez osiedlowy klub OLIMPIA Nowak Magda kl.5D - 2 miejsce p. Losert Jadwiga
Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy
"1 z 10"
Rygało Magdalena kl 5B - 1 miejsce p. B.Hliśnikowska-Wiesner
p. Kinga Campr
Międzyszkolny konkurs
"Maraton matematyczny"
Matyja Hanna kl. IVA
Cyran Olivia kl. IVB      drużynowo 3 m-ce
Świerad Loreta kl. IVB
p. Hliśnikowska-Wiesner Barbara
Miejski Konkurs poetycki zorganizowany przez MBP, O Pozłacane Pióro pt. "Książko przyjaciółko moja" Holesz Dominika kl. 6D - wyróżnienie  p.Regina Paliga
Międzyszkolny konkurs recytatorski
"Oblicza Matki Bożej"
Pawleta Vanessa kl. VB
Zielińska Klaudia kl. VB    drużynowo 3 m-ce
Szczepanik Sabina kl. VB

s. Janina Deszczyńska
 Powiatowy Konkurs Informatyczny "Zostań Mistrzem Klawiatury" Siwy Emilia kl. 6d - 3 miejsce p. Jolanta Kliś
Wojewódzki Konkurs plastyczno-literacki "Przyjaciel Ziemi" Soboń Agnieszka kl. IV C - 1 miejsce p. Magda Ciepielewska
Konkurs na laurkę z okazji 50-lecia Biblioteki w Tychach Suleja Sławek kl. V A - wyróżnienie p. Magda Ciepielewska
 Międzyszkolny konkurs języka angielskiego
dla uczniów klas IV-VI
Jaroszyńska Magda kl. VI A - 1 miejsce p. G. Iglikowska -Plewniak
 Ogólnomiejski konkurs plastyczny "Kwiaty pastelą malowane" Serafimowicz Weronika kl. V  D - II miejsce p. Losert Jadwiga

 Nauczanie zintegrowane

Rodzaj  konkursu

Nazwisko i imię ucznia, klasa

Opiekun
szkolny konkurs plastyczny
"Kraków leży nad Wisłą"
 Natalia Sitko kl I C - I miejsce
 Krystian Kot kl I C - wyróżnienie
 Kornelia Kaleta  kl I D - wyróżnienie
 
międzyszkolny konkurs informatyczno-polonistyczny
 
"Z Komputerem na Ty" 
Kinga Laby kl. III B - I miejsce 
Karolina Dolata kl. III B -
II miejsce
Sebastian Domarecki kl. III B - wyróżnienie 
Łukasz Kowal kl. III B - wyróżnienie 
p. Renata Grzejdak
szkolny  konkurs recytatorski "Wiersze, które lubimy"  Oliwia Modrzik kl. I C - I miejsce 
 Julia Kaca -kl. II B - II miejsce
  Paulina Jesionek -kl. II B - III miejsce
  Dawid Jelonek - kl. II C - II miejsce 
 
Klaudia Woźna - kl. II D - I miejsce
 
Bartosz Prusko - kl. III A - I miejsce
 
międzyszkolny konkurs
 
"Kolęd i pastorałek" 
 Kornelia Maciejewska, Konrad Zamirski,     Konstancja Romańczuk, Kornelia Kaleta, Zuzanna Grzeszczuk z klasy ID - I miejsce  
międzyszkolny konkurs
 
Biblijny
 Banach N - kl. III C - II miejsce
 Pradela K - kl. III C - II miejsce 
 
Kostrzewski P - kl. III A - II miejsce
 Kubiesa M - kl. III B - III miejsce
 
Dolata K - kl. III B -
III miejsce
 Patalong K - kl. III D - III miejsce
p. Urszula Moćko
szkolny konkurs
"Z bezpieczeństwem na Ty"
 Dominika Kieczka, Karol Ząbroń kl IIA - I miejsce
Piotr Wychadańczuk kl IIC - II miejsce
 
szkolny konkurs biblioteczny "Przygody Kubusia Puchatka". Julia Kaca, Paulina Jesionek kl IIB - II miejsce p. Z. Oleksińska
szkolny konkurs
"Piękna jest nasza Ziemia, dbajmy o nią"
.
 Wojciech Wojciechowski - kl IIC - I miejsce  
konkurs plastyczny "Barwy jesieni" -organizowany przez osiedlowy klub MAGDALENA Dominika Łukasiewicz  kl IIC - I miejsce
Kamila Kuczera kl IIC - II miejsce
 
konkurs plastyczny "Witaj wiosno" organizowany przez osiedlowy klub MAGDALENA

Przemysław Doktór kl IID - I miejsce
Kamila Bielusiak kl IID -  II miejsce

 
Miejski Konkurs Recytatorski  "Recepta na zdrowie" Eunika Łuczak kl. IIID - II miejsce  

Krzysztof Pieczonka z kl IIIA, od 2004 r. trenuje piłkę nożną i gra na pozycji bramkarza, a od 2005 r. należy do piłkarskiego klubu MOSM Tychy. Życzymy mu wytrwałości i wielu sukcesów !

POWRÓT 

Rok Szkolny 2004/2005

Rodzaj  konkursu Nazwisko i imię ucznia, klasa Opiekun
Interdyscyplinarny - II etap Wojciechowska Małgorzata kl. 6A 
Sawicki Jakub kl. 6B
Perońska Kinga kl. 6C
Górka Katarzyna kl. 6C
 
Ogólnopolski konkurs ekologiczny Wojciechowska Małgorzata kl. 6A
Dąbek Marta kl. 6E
Góźdź Kinga kl. 6E
Bernaś Monika kl. 6E
Barciuk Dominika kl. 6B
Solowicz Monika kl. 6B
Miszczyk Klaudia kl. 6B
Kamiński Wojciech kl. 5D
Kołodziejczyk Joanna kl. 5D
Karpińska Natalia kl. 5D

p. S.Cieciora-Prostak
-~-
-~-
-~-
p.Kinga Campr
-~-
-~-
p. Irena Wyrwiak
-~-
-~-

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR" Jaroszyńska Magdalena kl. 5a; 5 miejsce
Cyran Agnieszka kl.5B; 27 miejsce
Sawicki Jakub kl. 6B; 37 miejsce
p. B. Trajda 
p. Jadwiga Losert
p. Jadwiga Losert
Miejski Konkurs z j angielskiego "New Challenge 2004" Natalia Karpińska kl. 5D - wyróżnienie p. Edyta Szulik
Miejski Konkurs z j angielskiego "British School" Mateusz Bolko kl. 6C - 4 miejsce p. G. Iglikowska-Plewniak
Powiatowy Konkurs Informatyczny "Zostań Mistrzem Klawiatury" I miejsce drużynowo oraz indywidualnie:
Wojciechowska Małgorzata kl. 6A; 1 miejsce
Bolko Mateusz kl. 6C; 3 miejsce
Perońska Kinga kl. 6C; 8 miejsce
p. Jolanta Kliś
Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 8 miejsce drużynowo:
Domisiewicz Krzysztof kl. 6B
Segeniec Seweryn kl. 6B
Mazur Dawid kl. 6B
 p. Jolanta Kliś
Międzyszkolny Konkurs recytatorski z j angielskiego "My favourite animals" Okroj Agnieszka kl. 5C; 1 miejsce p. K. Kaczmarska
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Sawicki Jakub kl. 6B; 5 miejsce p. Joanna Nowak
Międzyszkolny Konkurs matematyczno-przyrodniczo-sportowy: "Dobrze liczę, sprawnie ćwiczę, znam pojęcia przyrodnicze"  4 miejsce zespołowo:
Patalong Marcin kl. 5B
Mazur Konrad kl. 5A
Okroj Agnieszka kl. 5C
 p. B. Trajda 
p. Jadwiga Losert
p. U. Gancarczyk
VI Edycja Konkursu Matematycznego "O złoty pierwiastek" 1 miejsce zespołowo:
Wojciechowska Małgorzata kl. 6A;
Sawicki Jakub kl. 6B
Zakrzewski Patryk kl. 6B
p. Jadwiga Losert
     

 Osiągnięcia sportowe

Rodzaj  konkursu, miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun
 Mistrzostwa Miasta w minikoszykówce dziewcząt;
 1 miejsce  
Tomkowicz A, Moszowska N, Leśniak M, Dobrołowicz A, Strugała P, Bernaś M, Więckowska P, Gajda A, Figura A, Kaliszewska M, Wilk O, Góźdź K p. Halina Gawlina
Mistrzostwa Miasta w minisiatkówce dziewcząt
6 miejsce
Socha M, Maciura E, Tomkowicz A, Moszowska N, Leśniak M, Dobrołowicz A,  Bernaś M, Więckowska P, Gajda A, Figura A, Dąbek M, Bobeł P,  p. Halina Gawlina
Mistrzostwa Miasta w czwórboju LA chłopców
4 miejsce
Lizińczyk P, Kędzior S, Kozieł B, Dindas R, Jendrysko Ł, Grzesiak P p. B. Cieślak
Mistrzostwa Miasta w minipiłce ręcznej chłopców 
5 miejsce
Domisiewicz K, Radzajewski M, Sopicki M, Walicki K, Dziedzic T, Rybiński P, LizińczykP, Ryciak M, Hebda A p. B. Cieślak
Mistrzostwa Miasta w minisiatkówce chłopców
6 miejsce
Borowski P, Dindas R, Jendrysko Ł, Domisiewicz K, Radzajewski M, Sopicki M,  Lizińczyk P, Siewierski B, Grzesiak P p. B. Cieślak
I Grand Prix Tychów w tenisie stołowym chłopców
4 miejsce
Kozieł M, Płuciennik T, Krajewski D, Sawicki J, Walicki P, Leśniak P, Ciechowicz B, Sobczyk P, Lizińczyk P, Kwieciński M, p. B. Cieślak
Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych
2 miejsce
Więckowska P, Wilk O, Dąbek M, Gajda P, Gretka K, Stolorz N,
 Majewski D, Kedzior S, Czech D, Milik A, Lizińczyk P
 p. M. Abramowicz
p. A. Ćwiklik
p. B. Cieślak
Puchar "Danone 2005" w piłce nożnej chłopców
2 miejsce
 Skałecki P, Kaleta M, Jędryka K, Michalak B, Walczak C, Gołata K, Leśniak P, Walicki K. Pieczonka D, Majewski J p. B. Cieślak
Puchar TPSA w piłce nożnej dziewcząt
9 miejsce w województwie śląskim
Białas M, Nowak K, Nowak M, AbramowiczA, Długosz M, Kulczyńska M, Śmiłowska K, Rzeplińska S p. B. Cieślak
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegu na orientację - sztafety
I miejsce
 Stroińska D, Porycka M, Miszczyk M p. J. Abramowicz 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegu na orientację -indywidualnie K-12
Siwy Emilia kl.5D -1 miejsce
Stroińska Daria kl. 5D - 8 miejsce
K-14
Abramowicz Anna kl. 6C - 8 miejsce
Abramowicz Ola kl. 4C - 12 miejsce
 p. J. Abramowicz 
Średniodystansowe Mistrzostwa Śląska w biegu na orientację - kategoria K - 12 Stroińska Daria kl. 5D - 1 miejsce
Prusinowska Olga kl. 5D - 2 miejsce
p. J. Abramowicz 

POWRÓT