Certyfikaty, dyplomy

Sukcesy naszych uczniów

UCZEŃ Z PASJĄ

Sebastian Banaśkiewcz jest uczniem klasy 1B. Od czterech lat trenuje hokej. Dużym sukcesem Sebastiana było wzięcie udziału w V Turnieju Hokejowym Tyskich Przedszkolaków, gdzie jako kapitan poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa strzelając 11 goli na 20 zdobytych. Sporym osiągnięciem jest również możliwość grania w drużynie Tyskich Lwów.
     Wzorem i inspiracją dla Sebastiana jest tyszanin i absolwent naszej szkoły hokeista Mariusz Czerkawski, który grał w najlepszej lidze hokejowej na świecie. Za jego przykładem Sebastian chce zostać najlepszym hokeistą w Polsce.
     Koleżanki i koledzy z klasy wraz z Panią wychowawczynią kibicują Sebastianowi  i życzą dalszych sukcesów.
M. L.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna”
2 kwietnia został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna”.
Celem konkursu było kultywowanie tradycji wielkanocnych oraz rozwijanie umiejętności i pasji plastycznych.
Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział uczniowie tyskich szkół.

Jury wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce Emilia R. SP 14
II miejsce Julia D. SP 36
III miejsce Natalia W.  SP 35
Wyróżnienia:   Maja W. SP 36,     Wiktoria K. SP 36    Grzegorz F. SP 22
Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom dziękujemy za wspólną zabawę.

M.Ch.
A.B.

W grudniu 2018r uczniowie klasy 2b uczestniczyli w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „U nas na Śląsku”. Konkurs organizowany był w Szkole Podstawowej nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach.
        Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji, zwyczajów, obrzędów śląskich, ukazanie piękna krajobrazu śląskiego, architektury, przedstawienie trudnej i niebezpiecznej pracy górników oraz folklor śląski: strój, muzyka.
        Wśród klas II  - III miejsce zajęła Aleksandra Gumulak, a wyróżnienie zdobyła Antonina Szafrańska.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

E. C.