:. Klasa sportowa o profilu piłka ręczna; rocznik  1997

Skład zespołu :

Achtelik Magdalena, Bałko Adrianna, Czura Paulina, Gierczyńska Magdalena, Giglok Jagoda, Gretka Dominika, Gryc Magdalena, Kaleta Kornelia, Kwiatek Agnieszka, Mikosz Zuzanna, Modrzik Martyna, Modrzik Oliwia, Niedospiał Sonia, Niewiara Karolina, Truchanowska Amanda, Tybura Natalia, Wójcik Weronika, Wojtanowicz Dominika, Wojtylko Angelika, Zawadzka Martyna, Zwierzchowska Aleksandra.

Wychowawca klasy: Edyta Szulik
trener: Agnieszka Żogała

Rok szkolny 2010/2011:

PIĘKNY DOPING I CZESZKI POKONANE:
W dniu 25.11.10 zawodniczki naszych wszystkich klasa sportowych o profilu piłki ręcznej (tj.: 6c, 5c, 4c,) wybrały się do Katowic dzielnie kibicować naszej kadrze, zaopatrzone we wszystkie możliwe gadżety, świetny humor oraz mocne głosy.

W pierwszym meczu Pucharu Śląska rocznika 1992/93 Polki pokonały w Katowicach zespół Czech 30-25 (16-11). Biało-czerwone wystąpiły w składzie: Wawrzynkowska, Montowska - Gadzina 4, Jałoszewska, Sudrawska 3, Pieniowska 3, Galińska 2, Wasiak, A.Mączka 4, Królikowska 1, M.Mączka 1, Kopertowska 2, Drabik 4, Matuszczyk, Fierka 4, Andrzejewska 2, Olszowa.
Zabawa była super, struny głosowe zdarte, po meczu
  autografy i zdjęcia z zawodniczkami.

DODATKOWY ZASZCZYT
Zawodniczki Marta Szymanowska (5C) oraz jej siostra (4c) miały zaszczyt uczestniczyć w otwarciu turnieju jako osoby wchodzące z flagą narodowa naszego kraju.

OBÓZ SPORTOWY SUCHA BESKIDZKA 12-25.08.2010

W dniach 12-25.08.2010 Dziewczęta z klasy 5c przebywały na letnim obozie sportowym w Suchej Beskidzkiej, realizując plan przygotowań do sezonu 2010/2011. Treningi odbywały się na hali sportowej, oprócz tego korzystały z basenu miejskiego w Suchej, odpoczywały w pobliskim parku, zwiedziły muzeum ziemi beskidzkiej. Były na wycieczce autokarowej w Żywcu, /zwiedziły muzeum browaru żywieckiego/ oraz w parku dinozaurów w Zatorze. Były zajęcia plastyczne /malowanie/ oraz zajęcia z sianka /ozdoby/, bawiliśmy się przy karaoke i przy ognisku oraz odbywały się wieczorne seanse filmowe i wiele innych atrakcji.
kliknij, aby zobaczyć powiększenie  kliknij, aby zobaczyć powiększenie  kliknij, aby zobaczyć powiększenie  kliknij, aby zobaczyć powiększenie

kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Rok szkolny 2009/2010

Mistrzostwa Rejonowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych:
W dniu 08.10.2009 w Łaziskach Górnych odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których nasza szkoła zajęła 4 miejsce. Reprezentowały Nas dziewczyny z klasy V c: Zuzanna Mikosz, Aleksandra Zwierzchowska, Weronika Wójcik, Adrianna Bałko oraz z klasy IV c: Chuchmacz Sandra, Bieluń Wiktoria. Dziewczyny dzielnie walczyły i zdobyły doświadczenie, które przyda się w przyszłorocznych zmaganiach.

Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych:
W dniu 29.09.2009 na stadionie miejskim odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła odniosła duży sukces zajmując I miejsce. Mistrzostwo miasta zdobyły w składzie: Zuzanna Mikosz i Adrianna Bałko z klasy 5c , Sandra Chuchmacz z klasy 4 c, Zuzanna Bocheńska, Dzitkowska Patrycja, Gajda Jolanta z klasy 6d

Zuzia Mikosz z pucharem

Ogólnopolski Turniej Dziewcząt w Tychach:
W dniach 04-06.09.2009 odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Tychach /rocznik 1997 i młodsze/ z okazji 75-lecia miasta Tychy oraz 80-lecia istnienia Śląskiego Związku Piłki Ręcznej. Startowało 12 zespołów, w tym dwie drużyny z naszej szkoły: 6 D, która zdobyła znakomite 3 miejsce oraz 5 C, która była 1 z 2 najmłodszych startujących drużyn w turnieju jak również był to ich pierwszy występ na takiej imprezie, dziewczyny zajęły 11 miejsce, walcząc po drodze z:
MOSM Tychy 18 (3:24), Beskid Nowy Sącz (2:15), Kusy 98 Kraków (4:25), MKS MOS Katowice (1:15), Świętochłowice (0:19).
SSkład zespołu Achtelik Magda, Bałko Ada, Ambroziak Natalia, Czura Paulina, Gierczyńska Magda, Giglok Jagoda, Gretka Dominika, Kaleta Kornelia, Kwiatek Agnieszka, Mikosz Zuza, Modrzik Oliwia, Modrzik Martyna, Niedopsiał Sonia, Niewiara Karolina, Truchanowska Amanda, Tybura Natalia, Wojtanowicz Dominika, Wójcik Weronika, Zwierzchowska Ola oraz bramkarki: Gryc Magda, Zawadzka Martyna.
W naszej drużynie wyróżnienie otrzymały: bramkarki – strong>Gryc Magda, Zawadzka Martyna oraz Mikosz Zuza. Cała drużyna zasłużyła na uznanie za wielką walkę z drużynami bardziej doświadczonymi.

Obóz sportowy W Mszanie Dolnej:
 W dniach od 15.08-27.08.09 dziewczyny z klasy 5 c i 6 d przebywały na obozie letnim w Mszanie Dolnej /woj. Małopolskie/ realizując plan przygotowań do sezonu 2009/2010. Oprócz treningów na hali i w terenie dziewczyny korzystały z basenu, były na wycieczce górskiej, wycieczce autokarowej w Zakopanem oraz po obozie relaksowały się na basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Odbył się chrzest dzięki, któremu dziewczyny (5 c) dołączyły do grupy piłkarek ręcznych MOSM Tychy. Było grillowanie, karaoke, relaks w basenie z piłeczkami oraz skoki w zamku (dmuchanym).