Klasa 7E - sportowa o profilu piłka ręczna

Skład zespołu:

Berestecka Wiktoria, Błażusiak Wiktoria, Cholewa Natalia, Czyżo Anna, Czyżo Karolina, Derechowska Hanna, Fabiś Natalia, Frankowska Wiktoria, Golińska Amelia, Gołosz Julia, Grodzicka Julia, Kamińska Nadia, Karaś Julia, Kochmańska Gabriela, Kołodziejczyk Natalia, Kozerska Zuzanna, Lisek Julia, Łusiak Maja, Musiał Wiktoria, Myszak Zuzanna, Pęczek Weronika, Półrolniczak Dominika, Rozumus-Stefaniak Łucja, Skwarczyńska Emilia, Tomczyk Aleksandra, Wowro Magdalena

Wychowawca i trener klasy: Agnieszka Żogała-Jeglińska

    

4 grudnia 2015 roku na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Łaziskach Średnich wzięliśmy udział w Mikołajkowym turnieju piłki ręcznej dziewcząt.
Było to pierwszy turniej zakończony na podium – III miejsce
Wyniki:
1. MOSM Tychy - KS Zgoda Bielszowice I - 5:17
2. MOSM Tychy – MUKS SS Świętochłowice - 5:12
3. MOSM Tychy - Polonia Łaziska Górne - 10:7
4. MOSM Tychy – Ruch Chorzów - 5:4
5. MOSM Tychy – KS Zgoda Bielszowice - 9:6
Bramki: Czyżo Anna – 7, Lisek Julia – 7 , Wowro Magda – 6, Błażusiak Wiktoria- 3, Czyżo Karolina – 3, Tomczyk Ola – 3, Cholewa Natalia -2, Skwarczyńska Emilia -1, Gołosz Julia -1, Grodzicka Julia - 1
A.Z-J

W dniu 21.11.2015 r. dziewczęta z klasy V e brały udział w turnieju piłki ręcznej w Gliwicach, zajmując V miejsce w roczniku 2004/2005r.
Był to pierwszy dla naszej klasy sprawdzian i zapoznanie się z drużynami śląskimi z którymi od stycznia zaczniemy rywalizację w Śląskiej Lidze w kategorii dziewczęta młodsze, wynik sportowy miał mniejsze znaczenie ponieważ przeciwnicy są już bardziej doświadczeni. Była miła atmosfera, fajna rywalizacja sportowa i dziewczyny nawiązały nowe znajomości.
Najlepszą zawodniczką zespołu została: Czyżo Anna
A.Z-J
       

W dniach od 01 do 13 sierpnia 2015 r. w Suchej Beskidzkiej rozpoczął się pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu 2015/2016 piłkarek ręcznych z klasy sportowej 5 e.
Dziewczęta trenowały dwa razy dziennie, zaliczyły trzy rodzaje sprawdzianów:
motoryczności, wytrzymałość, zwinność.
Uczestniczyły także w czterogodzinnej wycieczce górskiej w czasie, której mogły podziwiać krajobraz górski.
Szlagierem obozu był pobyt w rodzinnym parku rozrywki /Energylandii/ w Zatorze, gdzie trzeba było wykazać się niezwykła odwagę wsiadając na niektóre ekstremalne urządzenia - "rollercoaster", "koniki", czy też "samolociki". Nie było czasu na nudę bo w każdy wieczór było dla każdego coś miłego: dyskoteka, konkurs wiedzy i umiejętności, gra terenowa, wspólne występy, była także rekreacja po ciężkich treningach w wodach basenu: zabawy, zjeżdżalnia, Aqua areobic.
Przy „Karczmie Rzym” uczestniczyłyśmy w kursie pierwszej pomocy organizowanej przez Straż Pożarną, w spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą.
Było zmęczenie, zwątpienie czasami … ale było super!!!
A.Z-J
       

 

POWRÓT