Dyrekcja szkoły
 Dyrektor szkoły:
mgr Hanna Rabczyńska

wicedyrektor - klasy I-III
 mgr Tamara Widłok

wicedyrektor - klasy IV-VII
mgr Małgorzata Abramowicz


Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
mgr Barbara Adamczyk 
mgr Grażyna Brzoskowska
mgr Elżbieta Cywińska
mgr Barbara Fuks
mgr Bożena Kaizik
mgr Marta Lorens
mgr Danuta Makowiec
mgr Barbara Markiewicz
mgr Barbara Mazur-Domosławska
mgr Halina Rychter
mgr Agnieszka Szkoła
mgr Emilia Treska

Nauczyciele zatrudnieni w celu współorganizowania kształcenia integracyjnego
mgr Małgorzata Christ
mgr Maria Chrapan
mgr Ilona Darczyńska-Kubera
mgr Justyna Kliś
mgr Monika Knapczyk
mgr Stefania Krzyszycha
mgr Barbara Kula
mgr Marcelina Malara
mgr Iwona Nawracka 
mgr Małgorzata Szyroki
mgr Ewelina Szul
mgr Jadwiga Szlafka
mgr Elżbieta Tatoj
mgr Izabela Wojcieszuk
mgr Karolina Zborowska
mgr Bożena Żurawka 

Nauczyciele i pracownicy dydaktyczni  szkoły
język polski
mgr Jolanta Ferdek
mgr Anna Matejko
mgr Joanna Lewicka
mgr Magdalena Nowicka
mgr Irena Skapczyk
mgr Hanna Rabczyńska

język angielski
mgr Dominika Ptaszek
mgr Joanna Szojda -Kumor
Edyta Szulik
mgr Katarzyna Turczynowicz
mgr Małgorzata Włodarczyk
język niemiecki mgr Ilona Gryman


historia
historia i społeczeństwo
mgr Joanna Nowak-Deja
mgr Wojciech Kiełb
przyroda
mgr Kinga Campr
mgr Anna Marzec
biologia mgr Urszula Miarka-Tchórzewska
geografia mgr Iwona Mrugała

matematyka
mgr Hanna Świder
mgr Karina Rudzka
mgr Iwona Halabowska
mgr Ewa Wojtas
fizyka mgr Iwona Halabowska
chemia mgr Anna Pudełko

zajęcia komputerowe
informatyka
mgr Kinga Campr
mgr Renata Grzejdak
mgr Szymon Szewczyk
zajęcia techniczne
mgr Beata Duda

muzyka mgr Aleksandra Wrona
plastyka mgr Anna Burmer
katecheza
mgr Bożena Paściak
mgr Klaudia Sznapka
ks. Krzysztof Stela
wychowanie do życia w rodzinie mgr Małgorzata Abramowicz
etyka mgr Hanna Rabczyńska

wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Abramowicz
mgr Michał Bartosik
Bartłomiej Cieślak
mgr Agnieszka Ćwiklik
mgr Aleksander Ditmer
mgr Agnieszka Żogała-Jeglińska


Nauczyciele i pracownicy dydaktyczni  szkoły
nauczyciel bibliotekarz
mgr Katarzyna Kopia

mgr Grażyna Brzoskowska

mgr Jolanta Rolnik
mgr Bożena Żurawka
pedagog mgr Wojciech Surma
psycholog
mgr Tomasz Piątek
logopeda
mgr Małgorzata Golińska
mgr Sylwia Kownacka
wychowawca świetlicy

Malina Marzena

Paszek Małgorzata
mgr Elżbieta Sałagan
mgr Iwona Sikora



POWRÓT